Зеленський знову у кіно: він зіграв головну роль у серіалі Netflix

Володимир Зеленський

У новому документальному телесеріалі Netflix Володимир Зеленський виконав роль самого себе. Серіал розкриває важливі етапи холодної війни та описує воєнні дії в Україні. Проєкт «Переломний момент: бомба і холодна війна» режисера Брайана Кіппенбергера охоплює реальні події від створення ядерної бомби до повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», Зеленський став одним із ключових персонажів у цьому 9-серійному документальному серіалі, який об’єднує історичні факти та сучасні реалії. Режисер використовує приклад війни в Україні, щоб розкрити важливі наслідки холодної війни, що залишаються актуальними до сьогодні. В серіалі представлено понад 100 осіб, серед яких політики, журналісти, експерти та очевидці, а сам Зеленський виконав роль героя, який розкриває сучасні реалії конфлікту.

Проєкт також включає реальні кадри з українських міст, постраждалих внаслідок ворожих обстрілів, що робить його своєрідним історичним дослідженням конфлікту між США та Радянським Союзом, який і досі впливає на світову ситуацію. Серіал планують презентувати на платформі Netflix 12 березня, а його створення є спробою розгляду сучасних та минулих військових конфліктів з нового ракурсу.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *