З принцем Вільямом трапився конфуз під час офіційного заходу: що трапилось

Принц Уельський

Принц Уельський повернувся з відпустки після того, як було оголошено про онкологічне захворювання його батька – короля Чарльза III.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», сьогодні принц Вільям відвідав Віндзорський замок, де вручив понад 50 нагород лауреатам під час церемонії посвяти. У вечірній час він візьме участь у гала-вечорі зі збору коштів для лондонської благодійної організації Air Ambulance Charity, де планує подякувати благодійникам за підтримку королівської родини в цей важкий час. Вручаючи нагороду Сюзанні Хатчінсон зі Стаффорда, Вільям випадково випустив медаль на підлогу. Він швидко зорієнтувався і підняв нагороду із посмішкою на обличчі. Пані Хатчінсон отримала визнання за свою допомогу дітям із вродженими вадами серця. Це вперше, коли Вільяма бачили на публіці протягом останніх кількох тижнів.

Зазначимо, що останній раз принца Уельського бачили по дорозі до лондонської клініки, куди він направлявся, щоб відвідати свою дружину – принцесу Кейт Мідллтон. Нагадаємо зараз вона проходить реабілітацію після хірургічного втручання на черевній порожнині. Відомо, що Кейт повернеться до виконання своїх офіційних обов’язків не раніше Великодня.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про нові деталі лікування Кейт Міддлтон: діти не бачили її 13 днів.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *