Нові деталі лікування Кейт Міддлтон: діти не бачили її 13 днів

29 січня Кейт Міддлтон виписали з лікарні після планової операції на черевній порожнині, яку їй провели 16 числа того ж місяця. Принцеса Уельська провела в приватній клініці 13 днів і за весь цей період не зустрічалася з дітьми.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «ЕТ», причиною відсутності зустрічей було бажання Кейт та Вільяма не порушувати звичний розпорядок дня своїх дітей та зберегти відчуття звичайності для них. Тим самим батьки намагались запобігти їхньому занепокоєнню. Але навіть якщо самі Джордж, Шарлотта та Луї не зустрічалися з матір’ю особисто, вони спілкувались з мамою через відеозвʼязок за допомогою FaceTime.

Відомо, що Кейт планує «працювати з ліжка» під час реабілітації та утримуватися від публічних заходів до Великодня. Протягом цього періоду вона значно скоротить свою роботу, а Вільям скасував найближчі поїздки за кордон, бажаючи приділяти більше часу дружині та дітям. Пара вважає виховання дітей пріоритетом і намагається забезпечити їм нормальне життя перед усіма іншими своїми обов’язками. Важливою є також заява, що принцеса Уельська сподівається, що громадськість розумітиме її бажання зберегти нормальне життя для своєї родини і вона просить про збереження приватності щодо своєї особистої медичної інформації.

Нагадаємо, ми раніше ми писали, що королева Камілла розповіла про стан свого чоловіка після операції.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *