Євробачення 2024: нові правила для фіналу конкурсу

Правила Євробачення

Цього року організатори Євробачення внесли кілька змін у правила проведення фіналу конкурсу. Історичні трансформації правил були раніше оголошені журналом «Люкс». Тепер з’явилися нові нюанси, особливо щодо формату фіналу.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», зміни торкнулися процедури жеребкування. Раніше учасники фіналу випадковим чином обирали, у якій половині шоу вони виступатимуть – до перерви у першій половині (13 номерів) або після. Тепер країни-фіналісти отримуватимуть свій номер через жеребкування, але вже серед 3-х категорій: перша половина, друга половина і нова категорія – вибір продюсера.

«Ця зміна означає, що тепер доступно 6 місць для вибору в першій половині, 6 місць для вибору в другій половині і 13 місць, які вибирає продюсер»,

– зазначено в офіційній заяві організаторів.

Такі зміни в правилах викликані бажанням розширити можливості продюсерів для більшої варіативності у проведенні фіналу, зробити шоу більш насиченим, спростити логістику та зміну декорацій, а також зробити фінал більш захопливим. Нагадаємо, що Євробачення відбудеться цього року в шведській Мальмі з 7 по 11 травня. Україну представлятимуть alyona alyona & Jerry Heil з піснею «Teresa & Maria». Прогнози букмекерів періодично змінюються, але зараз Україна знаходиться поза першою трійкою.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що подивитися у Мальме під час Євробачення-2024: головні пам’ятки та найкращі місця для туристів.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *