Врятуйте життя та отримайте вірного друга: переваги безпородних котів

Чому безпритульні коти кращі породистих

Хоча багато людей обирають породистих котів через їхню екзотичну зовнішність, не варто недооцінювати безпородних котів, які також можуть стати чудовим доповненням до вашої сім’ї.

За даними STUDway із посиланням на «24 канал», ось декілька причин, чому безпородний кіт може бути кращим вибором, ніж породистий:

1. Економія коштів

На відміну від породистих котів, яких можна придбати за значну суму, безпородного кошеня можна взяти безкоштовно, наприклад, з притулку або з вулиці. Це економить ваші кошти, які можна витратити на їжу, іграшки та ветеринара.

2. Міцне здоров’я

Безпородні коти, як правило, здоровіші за породистих, адже їх не схрещували для отримання певних характеристик. Це робить їх менш схильними до генетичних захворювань, які часто зустрічаються у породистих кішок.

3. Вищий інтелект

Життя на вулиці робить котів кмітливими та винахідливими. Вони краще адаптуються до нових умов та легше навчаються, тому їм простіше привчитися до лотка, когтеточки та інших правил поведінки в домі.

4. Безмежна вдячність

Врятований з вулиці кіт буде безмежно вдячний за подароване йому тепло та затишок. Він щиро любитиме свого господаря і даруватиме йому ласку та муркотіння.

5. Чудовий мисливець

Вуличні коти мають природні інстинкти мисливців, тому вони стануть чудовим захистом вашого дому від гризунів.

6. Унікальна зовнішність

Безпородні коти мають неповторну зовнішність, адже в їхніх жилах тече кров різних порід. Їх шерсть може мати різні кольори та візерунки, а очі – найнеймовірніші відтінки.

Важливо пам’ятати, що перш ніж забрати кота з вулиці, важливо показати його ветеринару, щоб переконатися, що він здоровий і не несе загрози для вас та інших членів сім’ї.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, коли краще взяти кошеня: все про оптимальний вік для нового друга.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *