Коли краще взяти кошеня: все про оптимальний вік для нового друга

У якому віці брати кошеня

Якщо ви плануєте завести вихованця, то важливо звернути увагу на його вік. Дорослі тварини можуть бути норовливими, але досить швидко звикають до нових власників. Однак, якщо взяти надто маленьке кошеня, то воно буде потребувати багато вашого вільного часу, бо це, по суті, малюк, який ще нічого не вміє робити самостійно. Що в цьому випадку рекомендують фахівці?

За даними STUDway із посиланням на «woman24», буває, що кошенят забирають від матері вже за кілька тижнів після народження, коли вони ще навіть не розплющили повністю очі. У таких ситуаціях виникає безліч питань щодо годування та абсолютна неможливість привчити кошеня до лотка. Доведеться облаштувати окрему лежанку або купувати котячий будинок, де вихованець зможе справляти природні потреби. Тому рекомендується брати кошеня, якому вже хоча б 2 місяці. Воно все ще буде маленьким, але вже досить самостійним. За цей час перші господарі вже привчають кошеня до лотка і складають харчовий раціон.

Усе вищезазначене підкреслює важливість правильного вибору віку кошеняти при його придбанні. Це забезпечує зручність у догляді за тваринкою та підвищує шанси на його успішну адаптацію та формування позитивних звичок у новому домі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, які хобі стануть головними трендами цього року: дізнайтеся про найцікавіші з них.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *