Вражаючий прогрес: Швейцарія створює найвищу вежу світу, надруковану на 3D-принтері

3D-вежа

У мальовничому швейцарському селі незабаром з’явиться виняткова архітектурна перлина – найвища у світі будівля, виготовлена за допомогою 3D-принтера. Проєкт білої вежі у стилі бароко, розроблений науковцями з ETH Zurich, привертає увагу своєю неповторною концепцією. Зі 102 надрукованих на 3D-принтері колон, вона буде височіти на 30 метрів та вражати своєю естетикою.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «New Atlas», проєкт буде складатися з п’яти поверхів та простору для виступів у верхній частині будівлі. Унікальність полягає також у тому, що вежа буде розбірною, дозволяючи легко транспортувати та збирати її на будівельному майданчику в селі Мюленс у Швейцарських Альпах. Архітектурний шедевр обіцяє стати найвищим представником барокового стилю, з великою увагою до деталей. На кожному поверсі передбачено світле та просторе приміщення, а гвинтові сходи ведуть вгору, де розташований хол зі сценою та місцями для 45 гостей.

3D-вежа
Фото – newatlas.com.

Інноваційна технологія друку на 3D-принтері передбачає 900 годин роботи, під час якої роботизовані принтери шар за шаром створюють майстерно виготовлену структуру. Окремі компоненти вежі перевозяться та збираються на будівельному майданчику, використовуючи спеціальне програмне забезпечення для точного визначення геометрії та роботи з конструкцією. Цей проєкт, який втілює концепцію естетики та інновацій, виводить архітектурне мистецтво на новий рівень, де кожен елемент має значення, а технології дозволяють мінімізувати відходи та оптимізувати витрати матеріалів.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *