Віталій Козловський вперше показав обличчя новонародженого сина Оскара: фото

Віталій Козловський з родиною

Віталій Козловський, що служить у ЗСУ, нещодавно став батьком. Зараз же він охрестив свого 2-місячного сина.

За даними STUDway із посиланням на «ТСН», обряд проходив у столиці в Михайлівському монастирі. Про цю радісну подію повідомив не сам співак, а священник Олександр Баричко, що здійснював хрещення. Він  поділився фотографіями з церемонії у своєму аккаунті в Інстаграм. На знімку він був разом із Козловським, його жінкою Юлей та їхнім сином Оскаром. При цьому на знімку чітко видно лице хлопчика.

Незважаючи на те, що профіль священника в Instagram закритий, видання kp.ua змогло отримати доступ до фотографій. Сам зірковий батько поки не коментує цю подію і не оприлюднює жодних фотографій.

«Новий воїн Церкви Христової. Нарешті охрестив Оскара»,

– прокоментував знімок священник.

Слід зазначити, що в цьому році стало відомо про значні зміни в особистому житті виконавця. Він побрався зі своєю піарницею Юлією Бакуменко. На початку квітня у них народився первісток, якого батьки назвали Оскаром. У своєму фотоблозі Козловський активно ділиться фотокадрами зі своєю дружиною та сином. Нещодавно він показав, як Оскар вже помітно підріс і танцює під його пісню.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Віталій Козловський розповів, як через стягування коштів Кондратюком під час служби у ВСУ залишився без грошей.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *