Відома зірка під слідством: поліція підозрює її у причетності до смерті Метью Перрі

Меттью Перрі

Американська поліція підозрює, що до смерті актора «Друзів» може бути причетна його знаменита подруга. В будинку Метью Перрі вже провели обшуки та вилучили її телефон і ноутбук.

За даними STUDway із посиланням на «In Touch», ім’я підозрюваної зірки поки що не розкривається. Однак, жінка погодилася співпрацювати зі слідством і вже відвідала кілька допитів. Під час розтину тіла Перрі криміналісти встановили, що причиною його смерті стало «гостре отруєння кетаміном». Проте, під час обшуків препарат у будинку актора не знайшли. Правоохоронці дійшли висновку, що Метью приймав речовину не один. Під час розслідування поліція знайшла відому подругу зірки «Друзів» і припустила, що вона могла бути поруч з ним у момент смерті.

«Вона найняла адвокатів і багато зустрічалась з представниками поліції з того часу, як вони прийшли до її будинку з ордером на обшук. Вона зберігає мовчання щодо ситуації. Але слідчі повинні були щось знати, щоб отримати ордер і прийти з обшуком»,

– зазначив інсайдер.

Ім’я знаменитості вже відоме репортерам, але вони не розкривають його через «делікатність розслідування». Сама зірка стверджує, що не має ніякого відношення до смерті Перрі. За даними видання, перше знайомство жінки та актора відбулося в реабілітаційному центрі. Як відомо, Метью мав наркотичну залежність. Саме там між ними зав’язалася дружба, і, як повідомляють ЗМІ, вони разом вирішили відмовитися від вживання психотропних речовин. Поки що офіційних звинувачень жінці не висунули. Її емоційний стан на межі. За словами джерела, судові процеси можуть «вибити її з колії, незалежно від того, причетна вона чи ні».

Нагадаємо, ми розповідали, що Джастін Тімберлейк заарештований.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *