Відключіть логіку: як правопівкульне малювання змінює ваш спосіб сприйняття світу

Правопівкульне малювання

Можливо, ви вперше чуєте про цей термін і не усвідомлюєте, наскільки корисним може бути це заняття для вас. Це малювання використовується в психотерапії як лікувальний метод та засіб виявлення психологічних проблем. Ви можете вправлятися вдома, відвідувати арт-терапевтичні заняття або організовувати їх у колі друзів. Правопівкульне малювання підходить для будь-якого віку, починаючи з 3-річних дітей. Основний акцент ставиться не на кінцевому результаті у вигляді красивого малюнка, а на почуттях і емоціях, які переживає автор під час створення картини.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Вuki», ви коли-небудь чули, що у людини може домінувати права або ліва півкуля мозку? Це означає, що людина може бути більш схильною до аналітичних або творчих видів діяльності. Ліва півкуля відповідає за критичне мислення, обробку фактів, логічні зв’язки, пам’ять та увагу. Права півкуля є творчою лабораторією, яка працює на основі сприйняття образів і символів. Правопівкульні особи, такі як художники, музиканти і дизайнери, використовують цю півкулю для розвитку творчих здібностей.

Правопівкульне малювання відключає логіку та активізує чуттєве сприйняття світу тут і зараз. Згідно з дослідженнями нейропсихолога Р.Сперрі, активізація правої півкулі може призводити до генерації нових ідей. Таке малювання може бути одним із кращих способів навчання малювання, стимулюючи творчість та надаючи приємні емоції. Щоб правопівкульне малювання було максимально корисним, варто випробувати кілька простих технік, таких як дзеркальне малювання, техніка «догори дриґом», контурне повторення, малюнки однією лінією та залучення обох рук.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про High Heels танці: що потрібно знати про цей вибуховий танцювальний тренд.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *