Від «П’ятого елемента» до реальності: компанія Joby Aviation запускає літаючі таксі в Дубаї

Літаюче таксі

У небі Дубая з’являться літаючі таксі вже до 2025 року! Шалена швидкість 320 км/год робить мрії з фантастичних фільмів реальністю. Компанія Joby Aviation планує запустити комерційні рейси вже наступного року, заміщуючи звичайні подорожі. Згідно угоди з Дубаєм, перельоти з аеропорту до Пальми Джумейри займатимуть лише 10 хвилин замість 45 хвилин на автомобілі.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», літаючі таксі Joby Aviation розроблені для перевезення пілота та 4 пасажирів і розвиватимуть швидкість 198 миль/год. Вони відзначаються унікальним типом літання – вертикальним зльотом і посадкою, що дозволяє здійснювати рух повітрям без довгих злітно-посадкових смуг.

Літаюче таксі
Літаюче таксі. Фото – instagram.com.

Ці електричні таксі обладнані шістьма електродвигунами, надаючи плавність руху схожу на поїздку на позашляховику. Запас ходу становить 100 миль (160 км). Вони не виділяють токсичних речовин, що робить їх екологічно чистими. Угода з Управлінням доріг і транспорту Дубая запланована на 2026 рік, а вертіпорти буде забезпечувати компанія Skyports.

Слід зазначити, что компанія Joby Aviation не єдина у своїй галузі, проте вони мають ексклюзивне право на повітряні таксі в Дубаї. Ця нова форма транспорту визначить майбутнє подорожей, роблячи їх швидкими, зручними та екологічно безпечними.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про модель ШІ, яка передбачає смерть з точністю 78%.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *