Від першого побачення до відносин: 6 кроків до успішного розвитку стосунків

Що робити після першого побачення

Перше побачення може бути вирішальним. Якщо воно пройшло легко і приємно, якщо ви знайшли багато спільних тем і паузи не викликали незручності, то це вже велика перемога! Продовження стосунків на 60% залежить від цього, а решта 40% вам допоможуть набрати прості 6 кроків, про які ми розповімо далі.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», продовжити стосунки після першого побачення буде значно легше, якщо слідувати наступним порадам:

1. Подякуйте

Відправте повідомлення, дякуючи за купівлю вашого улюбленого напою або за бронювання столика в улюбленому закладі. Можливо, ви можете висловити подяку за поїздку на інший кінець міста або за те, що вас провели через темний провулок додому.

2. Проявіть інтерес

Після першого побачення скажіть, наскільки вам сподобалося провести час разом і ви з нетерпінням чекаєте продовження вашого знайомства. Це покаже вашу зацікавленість і підтримку.

3. Поважайте особистий простір

Розвивайте ваші стосунки поступово та не поспішайте з фізичною чи емоційною близькістю. Покажіть, що ви цінуєте час, який ви проводите разом, і не тисніть на особисту зону комфорту.

4. Покажіть, що ви уважно слухаєте

Пам’ятайте те, про що ви говорили під час вашої зустрічі, і згадайте про це в подальшому спілкуванні. Це покаже вашу уважність і інтерес до партнера, як до особистості.

5. Запропонуйте ідею другої зустрічі

Не чекайте, що вам запропонують зустрітися вдруге. Зробіть це самі, запропонувавши цікаву ідею для подальшого спілкування.

6. Не грайте в ігри

Не потрібно чекати декілька днів, щоб відповісти на повідомлення, щоб не писати першим. Це може змусити вашого партнера відчувати себе невпевнено та почати сумніватися у вашій зацікавленості. Будьте відкриті і щирі у своєму спілкуванні, це буде міцною основою для подальших стосунків.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як правильно відновити стосунки з колишнім.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *