ТОП-7 питань, які не слід задавати чоловіку

Що не питають у чоловіків

Чесне та щире спілкування – невід’ємний елемент відносин між чоловіком та жінкою. Однак деякі питання краще уникати, оскільки вони не додають теплоти до вашого спілкування, а можуть навіть руйнувати взаєморозуміння.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ranok.ictv.ua», ці питання краще ніколи не задавати чоловікам:

1. Ти ще пам’ятаєш свою колишню?

Перед тим як задати це питання, просто подумайте, навіщо вам це потрібно. Не давате чоловікові зайвий привід оглядатися назад. Якщо він з вами, то що вам ще потрібно знати?

2. Ти коли-небудь знову можеш закохатися, якщо я помру?

Кожному з нас хочеться вірити, що після нашої смерті Земля перестане обертатися і всі навколо будуть розтоптані сумом на довгі роки. Однак світ буде існувати незалежно від нас. Тому просто подумайте про щастя, яке ви даруєте один одному у відносинах та дозвольте своєму партнерові знову зустріти таке саме сильне кохання, якщо вас не буде.

3. Тобі подобається моя мати/сім’я/друзі?

У житті більшості з нас є владні матері, божевільні родини або дратівливі друзі… але ми любимо їх просто тому, що вони наші. Коли ви вирішуєте бути разом з людиною, ви повинні бути готові з повагою прийняти його «багаж» у вигляді сім’ї та друзів. Але ніхто не зобов’язаний автоматично їх полюбити. Не намагайтеся змусити це зробити. Будьте терплячими.

4. Я товста?

Чоловіки не терплять цього питання. По-перше, тому що не існує чіткого способу на нього відповісти. Якщо він каже «ні», жінка може звинуватити його у брехні, а якщо відповідає «так» – ображається. Подумайте: чоловіків привертають впевнені в собі жінки. І задаючи подібні питання, ви відверто демонструєте свою невпевненість.

5. Ти можеш мені написати, коли поїдеш туди… і зателефонувати, коли будеш виходити… і коли підеш спати?

Чоловіки люблять дзвонити своїм жінкам, але тільки тоді, коли самі захочуть. А не тоді, коли «повинні». Якщо коханий відчує, що ви намагаєтеся контролювати його, ваші дзвінки будуть приносити йому все менше і менше радості. Повірте, набагато приємніше, коли він дзвонить, тому що хоче почути ваш голос, а не тому що «повинен» це зробити.

6. Ти коли-небудь будеш мене обманювати?

Не найкраще запитання. Малоймовірно, що хтось скаже вам «так», «можливо» або навіть «не знаю». Скоріше за все чоловік відповість вам «ні». Але звідки ви будете знати, що це правда?

7. Як ти уявляєш нас через 10 років?

Більшість чоловіків не будують планів розвитку відносин на 10-20 років вперед. Це взагалі не означає, що вашому коханому не цікаві серйозні цілі та наміри. Просто більшість представників сильної статі живуть «тут і зараз», використовуючи кожну хвилину, щоб насолодитися компанією улюбленої жінки. Якщо він поруч з вами, то ймовірно, задоволений відносинами і просто хоче продовжувати їх.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як соцмережі руйнують ваші стосунки: 5 несподіваних фактів.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *