Настя Каменських засвітилася в Мадриді в обіймах зірки серіалу «Паперовий будинок»

Настя Каменских

У Мадриді відбувся важливий захід, на який завітали українська артистка Настя Каменських та іспанський актор зіркового серіалу «Паперовий будинок» Даніель Прім. Каменська блиснула на червоній доріжці у вишуканій зеленій сукні та відзначилася фото з актором.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ТСН», співачка не знехтувала можливістю звернути увагу світової громадськості на ситуацію в Україні. У своїх інтерв’ю Каменська розповідала про війну в Україні та неодноразово наголошувала на необхідності залучати увагу до цієї проблеми. Вона закликала до створення нової музики та відеоконтенту, які б привертали увагу до талантів українського народу і допомагали привернути увагу світової спільноти до ситуації в країні.

«У світі все частіше уникатимуть розмов про війну, але це не виправдання для нашої бездіяльності. Ми повинні продовжувати творити, демонструвати наш талант, привертати увагу світу, навіть через розважальний контент»,

– підкреслила Настя.

Артистка також виступила на музичній премії Los40 Primavera Pop. Це було значне досягнення, оскільки Каменська була єдиним представником від України, запрошеною на цю подію.

Нагадаємо, що співачка також готується до виходу музичної новинки разом з молодим виконавцем Ostrovskyi. Раніше вони вже поділилися уривками кліпу, а на премії Los40 Primavera Pop Каменська розповіла про майбутній трек «MOLOKO».

Нагадаємо, ми рагіше розповідали, що друзі Шакіри занепокоєні її новим коханцем, що молодший її на 16 років.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *