Сьюкі Вотергаус і Роберт Паттінсон стали батьками: перші фото з донечкою на обкладинці Vogue

Роберт Паттінсон і С'юкі Вотергаус

Співачка Сьюкі Вотергаус показалася на обкладинці британського таблоїда Vogue разом зі своєю донькою від актора Роберта Паттінсона. Новоспечена матуся поділилася, як вони з коханим прийняли рішення про батьківство.

За даними STUDway із посиланням на «24 канал», за даними ЗМІ, зіркова пара офіційно зареєструвала відносини декілька місяців тому. Ймовірно, це відбулося вже після народження дитини. На знімку обраниця актора стоїть на фоні зелені, тримаючи донечку біля грудей. Дитина, повернута спиною до фотокамери та загорнута в одежу Сьюкі з бахромою. Виконавиця ніжно підтримує голову доньки лівою рукою. Для фотосесії співачка показала кілька образів – від гламурного та ефектного до затишного сімейного. Відома музикантка також розповіла про те, як вони з Робертом прийняли рішення про народження спільної дитини.

С'юкі Вотергаус з дитиною
С’юкі Вотергаус з дитиною. Фото – Vogue.

«Одного разу, дивлячись одне на одно, ми усвідомили нашу готовність: «Ну ми настільки готові зараз, наскільки це колись може бути»»,

– згадує Сьюкі.

Слід зазначити, що зірки почали романтичні відносини у 2018 році. Вони заручилися через рік, що підтвердило наявність масивного кільця у Вотергаус. У березні 2024 стало відомо про появу на світ першої дитини знаменитостей.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про Кеті Перрі на показі Balenciaga: епатаж чи наслідування трендів.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *