«Суперсила»: Шон Пенн презентує документальний фільм про Україну

Шон Пенн та Володимир Зеленський

Шон Пенн представив свою нову документалку «Суперсила» («Superpower»), яка розповідає про стійкість та героїзм українців у боротьбі проти вторгнення РФ. Стрічка вже доступна для безкоштовного перегляду в США на Ютуб упродовж року, щоб якомога більше людей могли познайомитися з цією історією.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «Мета», стрічка охоплює 7 поїздок голлівудської зірки до України, які стартували ще до початку повномасштабної війни. Спочатку автор планував показати шлях Зеленського від комедійного актора до лідера країни. Проте 24 лютого 2022 плани змінилися: «Суперсила» перетворилася на хроніку війни та свідчення про лідерство Зеленського у боротьбі за свободу й незалежність своєї країни. Фільм містить інтерв’ю з Зеленським та іншими українськими політиками та військовими. Пенн не тільки демонструє жахливі наслідки російського вторгнення, але й наголошує на стійкості та єднанні українців.

«З самого початку моєю мрією було зробити цю стрічку безкоштовною для перегляду. Вдячний усім, хто допоміг мені це зробити. Боротьба України за демократію стосується всіх нас»,

– коментує Пенн.

«Суперсила» – це не просто документалка. Це заклик до дії, який має надихнути людей по всьому світу на підтримку України у її прагненні до вільного життя.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про історію евакуації з Маріуполя від продюсера фільму «20 днів у Маріуполі».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *