Стало відомо, що Джонні Деппа в «Піратах Карибського моря» замінить темношкіра актриса

Айо Едебірі - претендентка на головну роль у популярній піратській франшизі.

28-річна американська акторка Айо Едебірі готується зіграти у новому фільмі «Пірати Карибського моря», взявши на себе роль легендарної піратки Енн Бонні. За інформацією ЗМІ, вибір акторки вже викликав реакцію відомого бізнесмена Ілона Маска, який висміяв це рішення.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «СomicВookМovie», за планами студії Disney два нових проекти «Піратів Карибського моря» будуть самостійними перезавантаженнями оригінальної франшизи з Джонні Деппом у головній ролі. Один з фільмів буде за романом «Хижі птахи» Крістіни Гадсон, вже має Марго Роббі в головній ролі, а Айо Едебірі може зіграти персонажа, що є прототипом реальної піратки Енн Бонні. До речі, вона була світлошкірою ірландкою.

Піратка Енн Боні
Такий вигляд мала справжня Енн Боні. Фото – focus.ua.

Початково Карен Гіллан розглядалася на роль, але зміни в планах прокоментували як бажання «створення молодої команди піратів, яка шукає захований скарб». Таким чином, Айо Едебірі може зіграти Редд – нового персонажа, який замінить Джека Горобця. Є чутки, що один з проєктів все ж залишає можливість для повернення Джонні Деппа, але конкретні деталі не розголошуються.

Реакція Ілона Маска не змусила себе чекати і він вже висловив свою критику щодо нового касту, опублікувавши фото Едебірі та Деппа. Справжні причини відставки Деппа з франшизи пов’язані зі скандалами при його розлученні з Ембер Херд та судовими справами, але багато хто пам’ятає його як зірку «Піратів Карибського моря».

Нагадаємо, ми раніше розповідали про улюблені фільми Спілберга: що надихало генія кіно на великі творчі звершення.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *