Sony купила хіти Queen за рекордну суму: дізнайтесь подробиці мільярдної угоди

Queen

Новий власник придбав всі права на творчість Queen, доходи від реалізації продукції та перегляди стрічки «Богемна рапсодія» (2018 р.), а також всі майбутні проєкти та ліцензійні угоди. Ця угода з Sony Music обійшлася в 1 млрд фунтів стерлінгів, перевищивши рекордну суму, яку отримав Брюс Спрінгстін за свої права на музику у 2021 на 393 млн фунтів стерлінгів.

За даними STUDway із посиланням на «The Sun», учасники колективу та адміністратори майна Фредді Мерк’юрі стали однією зі сторін угоди. Згідно з даними видання, Sony віднині володітиме всіма відомими хітами Queen. Важливою особливістю угоди є те, що Queen зберігають право виконувати свої пісні наживо. Слід зазначити, що Браян Мей у віці 75 років та Роджер Тейлор у віці 74 років, які є засновниками Queen, продовжують виступати з 42-ним Адамом Ламбертом – новим вокалістом гурту. Басист групи Джон Дікон відійшов від музичної кар’єри у 1997.

Disney Music Group має правами на музику Queen у Північній Америці, але гурт зберігає глобальні права через британську компанію Queen Productions Ltd, яка у 2021 заробила 39 млн фунтів. Для інвесторів музичні каталоги є активами, що приносять дивіденди, подібно до акцій. Оцінка каталогу Queen у млрд фунтів стерлінгів базується на очікуваній річній прибутковості в майбутньому.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що у 2023 році Apple продала найбільше смартфонів в світі і обійшла Samsung.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *