У 2023 році Apple продала найбільше смартфонів в світі і обійшла Samsung

Apple

IPhone від Apple. потіснив пристрої Samsung і став найпродаванішою серією смартфонів протягом 2023 року, вперше з 2010 року найбільша компанія Південної Кореї втратила перше місце.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на Bloomberg, за оцінками дослідницької компанії IDC, на iPhone припадає п’ята частина світового ринку з майже 235 мільйонами продажів минулого року. Samsung, чиї поставки впали на двозначне число до 226,6 мільйонів, посіла друге місце, випередивши китайських виробників пристроїв, таких як Xiaomi. Незважаючи на те, що Apple домінувала у святковому кварталі в останні роки, її сплеск випередження Samsung за цілий рік є безпрецедентним і говорить про те, що Apple краще, ніж конкуренти, переживає спад у галузі.

Apple виграла від агресивних пропозицій, які спонукали до переходу на пристрої преміум-класу. Їй вдалося збільшити обсяги поставок у 2023 році, незважаючи на прохолодний прийом iPhone 15 наприкінці року в Китаї – її найбільшому міжнародному ринку – де зростаюча популярність Huawei і розширення заборони на державне використання пригнічують продажі.

продажі смартфонів
Інфографіка – IDC

Хоча у другій половині 2023 року ми спостерігали значне зростання від таких гаджетів на Android низького класу, як Transsion і Xiaomi, завдяки швидкому зростанню на ринках, що розвиваються, в найбільшому виграші є Apple

– сказала директор з досліджень IDC Набіла Попал.

І все це незважаючи на посилення регуляторних проблем і відновлення конкуренції з боку Huawei в Китаї, її найбільшому ринку. Постійний успіх і стійкість Apple значною мірою пояснюється тенденцією до збільшення кількості пристроїв преміум-класу, які зараз становлять понад 20% ринку.

Зрушення вгору в ланцюжку цін на смартфони було частково спричинене привабливими пропозиціями обміну та безвідсотковим фінансуванням, повідомляє IDC. Apple була єдиним гравцем у світовій трійці лідерів, який зареєстрував зростання на 3,7%. Але продажі iPhone останнього покоління в Китаї значно впали порівняно з його попередником, і деякі аналітики очікують, що це падіння поглибиться.

Частково виклики для Apple на найбільшому у світі мобільному ринку походять від місцевої технологічної компанії Huawei, яка повернула собі частину частки ринку, яку вона втратила після санкцій США, випустивши смартфон Mate 60 Pro, що працює на передовому процесорі виробництва Китаю. Цього тижня Apple запровадила рідкісні знижки на iPhone в країні, аж до 5% на телефон, намагаючись зупинити подальше падіння продажів.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *