Скільки коштуватимуть пологи дружини Євгена Кота у приватній клініці: сумма вражає

Євген Кот та Наталія Татарінцева

Відомий хореограф Євген Кот та його дружина Наталія Татарінцева, зовсім скоро стануть батьками. Подружжя з нетерпінням чекає на народження донечки, яка стане для них першою.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», Євген поділився, що вони з Наталією ретельно готуються до появи малюка. Пара вже обрала ім’я для дівчинки, але поки тримає його в секреті від широкого загалу.

«Чесно, ми не хвилюємося, а готуємося. Ліжечко є, всілякі люльки, коляски, крісла – цього пів гаража»,
– поділився майбутній батько.

Не обійшлося й без обговорення фінансових витрат. Хореограф зізнався, що пологи дружини будуть проходити в одній з приватних українськіх лікарень та обійдуться їм в понад дві тисячі доларів – це близько 80 600 гривень. Однак ці витрати зовсім не лякають зіркове пожружжя. Вони з нетерпінням чекають на появу донечки та готові забезпечити їй все найкраще. Євген також не забув і про приємний подарунок для коханої після пологів. Наталія мріяла про каблучку з українськими діамантами і хореограф вже подбав про її виконання.

«Ми підібрали каблучку саме таку, яку вона хоче. Я вже замовив – вона виготовляється. Каблучка з діамантів, вирощених в Україні»,

– підкреслив Євген.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про неймовірні статки Юлії Верби: скільки вона заробляє та куди інвестує гроші.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *