Швейцарія може відмовитися від Євробачення-2025: політики проти «антисемітизму» та «сатанізму» на конкурсі

Євробачення-2025

Хоча перемога Nemo на Євробаченні-2024 принесла Швейцарії право приймати конкурс у 2025 році, зараз країна опинилася на межі відмови від його проведення. Низка місцевих політичних партій висловилися проти Євробачення, посилаючись на «зростання антисемітських інцидентів» та «збільшення сатаністських і окультистських елементів» у конкурсі.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «lux.fm», політиків також турбує безпека, адже вони пам’ятають про протести під час цьогорічного Євробачення в Мальме, які були спричинені скасуванням участі Ізраїлю через війну в Газі. Ці побоювання призвели до того, що Комітети Федерального демократичного союзу міста та кантону Цюріх ініціювали референдум. Мета референдуму – заборонити виділення 20 мільйонів франків на фінансування Євробачення, у випадку, якщо Цюрих буде обрано містом-господарем.

Слід зазначити, що офіційної заяви від швейцарської влади щодо можливої відмови від проведення Євробачення-2025 наразі не було. В разі позитивного рішення після проведення референдуму воно буде стосуватися лише Цюриха, а не всієї Швейцарії. Переможці Євробачення-2024, гурт Nemo, не висловили жодного коментаря щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому Nemo втратив свій кришталевий кубок переможця.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *