Секрети боротьби з деменцією: Демі Мур висловилась про невиліковну хворобу Брюса Вілліса

Демі Мур дала коментарі щодо хвороби її першого чоловіка – Брюса Вілліса. Свої поради кінозірка висловила під час участі в популярному телешоу SiriusXM.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Фокус», 61-річна Демі порадила рідним хворих на деменцію бути «присутніми» після встановлення діагнозу. «Я вважаю головне, що ви можете робити – це просто з ними бачитись, бути присутніми, де й вони», – поділилась акторка. «Відпустіть людей, ким би вони не були, або ким би ви бажали, щоб вони були. Тоді ви зможете приймати радість і любов та жити в сьогоденні», – додала Демі.

Нагадаємо, актори перебували у офіційних стосунках з 1987 по 2000 рік. У них ростуть 3 доньки – Скаут, Таллула та Румер. Демі та Брюс уже мають спільну онучку Луетту, яку їм подарувала навесні 2023 року Румер. У 2009 Брюс вдруге одружився з Еммою Гемінг. В цьому шлюбі у нього 2 дівчинки – Мейбл та Евелін. У 2022 у «міцного горішка» було виявлено афазію і актор почав менше братися за ролі у кіно. Через рік зіркова родина оприлюднила інформацію, що в Брюса діагностували лобно-скроневу деменцію. З того часу, як у Вілліса почалися проблеми зі здоров’ям, Мур проводить багато часу з екс-чоловіком і його теперешньою дружиною.

Ми раніше розповідали про головні наукові відкриття 2023 року за версією журналу Science.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *