Рекордна сума: епізодична роль у серіалі «Емілі в Парижі» виставлена на аукціоні за 250 тис. євро

Кадр з серіалу "Емілі в Парижі"

На благодійному гала-концерті amfAR у Каннах, що відбувся паралельно з одним із найбільш відомих кінофестивалів, була розіграна епізодична роль у популярному серіалі «Емілі в Парижі» за рекордну суму у 250 тис. євро. Торги відбулися на тлі загадкових чуток про майбутнє продовження шоу, оскільки офіційно Netflix ще не оголосив про новий сезон.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», на гала-концерті amfAR, що призначений для збору коштів на дослідження ВІЛ та СНІДу, Вінні Гарлоу та Періс Джексон з’явилися на сцені з метою продажу ролі у серіалі. Артисти повідомили, що зйомки п’ятого сезону плануються на середину 2025 року, але за останніми звітами Variety, посилаючись на власні джерела у Netflix, подальша доля шоу ще не вирішена.

На офіційному сайті аукціону зазначено, що епізодичну роль у серіалі дарує Даррен Стар, творець цього проекту. Також анонсовано, що переможець торгів отримає можливість провести день на зйомочному майданчику в Парижі під час зйомок п’ятого сезону, якщо його оберуть для участі. Крім того, він зможе взяти участь у закритій вечірці з нагоди прем’єри четвертого сезону у Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, що серіал «Емілі в Парижі» розповідає історію американки Емілі Купер, яка переїхала до столиці Франції за роботою. Вона намагається впоратися з новим життям, потрапляючи у курйозні ситуації та заводячи нових друзів, і це все вона робить на тлі французького шарму та стереотипів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про скандальний вирок: зірку серіала «Гра в кальмара» засудили за сексуальні домагання.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *