Принцесу Анну доставлено до лікарні зі струсом мозку: що відомо

Принцеса Анна госпіталізована

Сестра британського монарха була госпіталізована через травми, отримані в маєтку Гаткомб Парк в її заміській резиденції.

За даними STUDway із посиланням на «NV», 23 червня принцесу Анну було доправлено до лікарні в місті Брістоль. За інформацією Букінгемського палацу, жінка зазнала «легких травм і струсу мозку». Принцеса перебуває під наглядом медиків, пише Daily Mail.

«Вчора ввечері принцеса Анна травмувалася та отримала струс мозку після нещасного випадку в маєтку Гаткомб Парк. Вона залишається перебувати в лікарні під наглядомлікарів, які продовжують спостерігати за її станом. Вони прогнозують повне одужання Анни найближчим часом»,

– говориться у повідомленні офіційного представника Букінгемського палацу.

Також повідомляється, що король Чарльз та решта монаршої родини поінформовані про випадок з принцесою та висловлюють їй «щиру любов та побажання скорішого одужання». Що саме стало причиною травмування 73-річної Анною залишається невідомим. Стан доньки Єлизавети ІІ оцінюється як стабільний і контрольований, що є позитивним сигналом для її швидкого одужання. Прихильники королівської родини сподіваються на її швидке відновлення.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що означає вибір вбрання Кейт Міддлтон на святкуванні дня народження короля Чарльза III.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *