Елегантність і надія: що означає вибір вбрання Кейт Міддлтон на святкуванні дня народження короля Чарльза III

Кейт Міддлтон

15 червня принцеса Уельська, з’явилася на Trooping the Colour – офіційному державному святкуванні дня народження Чарльза III – разом з іншими членами монаршої родини. Це стало не лише першою публічною появою принцеси за 6 місяців але й першою після того, як вона оприлюднила свій діагноз.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», на балкон Букінгемського палацу Кейт вийшла в елегантній білій сукні Jenny Packham, доповненій чорно-білою стрічкою та капелюхом від Philip Treacy. Як з’ясувалося, сукня була оновлена: Кейт додала до неї чорно-білий смугастий пояс та бант. Цей вибір вбрання не був випадковим. Кейт віддала перевагу знайомому та класичному стилю, що стало своєрідним посланням громадськості. Весь час, коли принцеса взяла перерву від публічних з’явлень, в соцмережах ширилися неприємні теорії змови щодо її реального місця перебування. Її поява на заході мала ще раз підтвердити, що її здоров’я йде на поправку.

Святковий образ Кейт подарував нації картину стабільності. На тлі напружених чуток та новин принцеса виглядала абсолютно спокійно та впевнено. Послання єднання та єдності підкреслив і вибір кольору: білий – це відтінок надії. До того ж, образ Кейт гармоніював з нарядом її доньки Шарлотти, яка була одягнута в костюм морячки. Возз’єднавшись з родиною, принцеса продемонструвала згуртованість та єдність у непростий для родини час.

Нагадаємо, раніше Кейт Міддлтон розповіла про свій стан після хіміотерапії: «Приймаю кожен день таким, як він є».

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *