Повернення легенди: вкрадену у Пола Маккартні гітару знайшли через 50 років

Гітара Пола Маккартні

Полу Маккартні повернули гітару, яка була вкрадена у нього ще в 1972 році. Інструмент зберігався на горищі родинного будинку в Англії. Хоча він зберігся у відмінному стані, все ж вимагає невеликого ремонту.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «BBC», музиканті придбав цю гітару в 1961 році за 30 фунтів, що сьогодні еквівалентно 800 фунтам або 38 тис. грн. Пол активно використовував інструмент під час концертів – він був його улюбленим. Маккартні продовжував грати на цій гітарі до 1972 року, коли вона раптово зникла. Команда The Lost Bass взялася за пошуки інструменту. Було безліч версій щодо місця викрадення гітари, але останній раз її бачили за кілька днів перед останнім живим виступом The Beatles на даху на Савіл-Роу.

Гітара Пола Маккартні
Гітара Пола Маккартні. Фото – bbc.com.

Виявилося, що гітару продали власнику пабу у тому районі, після чого вона потрапила на горище сімейного будинку в Сассексі. Тут вона і зберігалася до 2024 року. Після заклику на допомогу від команди The Lost Bass родина згадала про наявність гітари в їхньому будинку та зв’язалася з представниками проєкту.

«Не було жодних слідів, жодних доказів, де вона може бути. Знайти її так швидко – це просто дивовижно. Ми чули, наскільки Пол Маккартні щасливий із її поверненням»,

– підкреслили у The Lost Bass.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про таємниці королівського гардеробу: Меган Маркл і Кейт Міддлтон носять черевики десятирічної давнини.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *