Подивіться першими: кадри зі свадьби Міс Україна Всесвіт 2022, які вона тримала в секреті цілий рік

Вікторія Апанасенко та Олександр Борняков

На своїй сторінці у Фейсбук українська представниця на конкурсі Міс Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко вперше розмістила знімки зі свого таємного весілля, яке відбулося рік тому.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «NV», цілий рік вона тримала свого чоловіка в таємниці, але зараз вирішила поділитися деталями цієї радісної події зі своїми шанувальниками. У своєму повідомленні вона процитувала слова Ліни Костенко «Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня», висловлюючи кохання до чоловіка та відзначаючи річницю шлюбу, як особливу подію у їхньому житті.

Також модель розкрила таємницю свого обранця – виявилося, що вона є дружиною заступника міністра цифрової трансформації з розвитку ІТ-галузі, Олександра Борнякова. У своєму зверненні до чоловіка, вона висловила щирі слова подяки за підтримку, віру в її сили та визнала його як свого найближчого союзника, друга і напарника у всіх життєвих справах. Вона обіцяла бути поруч і підтримувати його у всіх випробуваннях, які їм доведеться зустріти на їхньому шляху. Це зворушливе зізнання вразило багатьох її підписників, які активно висловили свої вітання та побажання щастя молодятам у коментарях під публікацією.

Нагадаємо, раніше розповідали, що стали відомі подробиці лікування онкології принцеси: ексклюзивні факти про хіміотерапію Кейт Міддлтон.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *