Від традицій до експериментів: нові правила вибору аксесуарів у світі моди

Вибір аксесуарів

Одним із ключових аспектів створення неповторного образу є вміння правильно підбирати аксесуари. Проте, існують деякі спотворені уявлення про те, як це робити. Деякі правила виглядають застарілими або просто не відображають сучасних тенденцій у світі моди.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Glamour», розглянемо деякі з них та проаналізуємо, чому вони можуть бути неактуальними у сучасному модному світі.

Тон в тон

Про туфлі та сумки в тон вже відомо, що це правило не працює. Проте для інших аксесуарів це не діє. Багато жінок підбирають шарфи, шапки та рукавички в тон. Але рекомендуємо поекспериментувати з кольорами, додавши образу кольорових акцентів.

До штанів або спідниці не завжди потрібен ремінь

Буває, що він лише заважає, особливо якщо має помітну пряжку. Тому носіть штани або спідницю так, як вам подобається – тут немає жорстких правил.

Не можна поєднувати золото зі сріблом

Раніше не допускалося носити метали різних відтінків. Проте зараз все змінилося: в моді поєднують непоєднуване, а отже, подібні поєднання вже не заборонені. Можна комбінувати прикраси в різних металах в одному образі – це дуже стильно та привабливо.

Сумка, що підходить до всього

Є універсальні моделі, що легко комбінуються з іншими речами. Головне правило – це доречність, бо для кожного образу є свій контекст, який необхідно враховувати.

Прикраси з одного комплекту

Є думка, що прикраси обов’язково повинні бути з одного комплекту, щоб гармонійно поєднуватися та носитися разом. Проте чому б не включити фантазію, поекспериментувавши з підбором різних за стилем ювелірних виробів.

Нагадаємо,ми раніше розповідали про 5 головних трендів весни 2024: що визначатиме стиль у цьому сезоні.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *