Останні новини щодо Кейт Міддлтон: «Може ніколи не повернутися до колишньої ролі»

Кейт Міддлтон

Останній раз Кейт Міддлтон офіційно з’являлася на публіці в кінці грудня 2023 року. Зараз вона проходить лікування від онкологічного захворювання та більше часу приділяє родині.

За даними STUDway із посиланням на «Us Weekly», принцеса Уельська «може ніколи не повернутися до колишньої ролі». Про це повідомив інсайдер видання, близький до королівської родини. Джерело додало, що зараз Кейт «переоцінює, які обов’язки зможе взяти на себе після проходження курсу хімієтерапії». Королівський експерт Річард Фіцвільямс вважає, що її повернення до обов’язків залежатиме від медичних рекомендацій. Раніше ЗМІ повідомляли, що вона може не з’явитися на публіці до кінця 2024 року, але є ймовірність, що влітку вона все ж відвідає один із заходів, якщо це дозволить її здоров’я.

Нагадаємо, в січні 2024 року після планової операції на черевній порожнині у Кейт діагностували рак. Відтоді вона лише кілька разів з’являлася на публіці. Останній офіційний вихід був на Різдво 2023 року. Королівська родина зберігала мовчання щодо її здоров’я, не зважаючи на чутки та звинувачення в зраді Вільяма. Наразі принцеса почувається краще після початку лікування і найгірше вже позаду. Її підтримують чоловік Вільям, батьки, сестра і брат.

Втім, після початку хімієтерапії Кейт часто відчуває нудоту, у неї випадає волосся та знижується імунітет. Кейт та Вільям намагаються приховати хворобу від дітей, але це стає все складніше. Проте, принцеса тримається заради своїх 3-х дітей.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про скандал навколо туру Мадонни: шанувальник подав позов через «порнографію без попередження» на концерті.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *