Оля Полякова обурена жахливими умовами в українських концертних залах: «Я відмовляюся працювати»

Оля Полякова

Відома українська співачка Оля Полякова після виступу в Житомирі 3 липня висловила обурення жахливим станом концертних залів в Україні.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «Бульвар Гордона», вона опублікувала емоційну заяву в Instagram Stories, де чітко заявила про небажання працювати в таких умовах влітку.

«Я офіційно відмовляюся працювати літом у цих жахливих залах! Все! Не вмовляйте мене! Осінь, весна – будь ласка. Але взимку там холодно, як у могилі, а влітку можна просто спектися»,

– з гнівом прокоментувала співачка.

Полякова поділилася, що їй довелося відпрацювати три концерти поспіль при жахливій спеці 60 градусів у залі.

«Знаєте, як то кажуть, мені не 20 років»,

– додала 45-річна артистка, підкреслюючи неприйнятність таких умов.

Наразі заплановано концерт Полякової на 5 липня у Броварах. Чи буде він скасований, співачка не уточнила. Варто зазначити, що з весни Полякова активно гастролює українськими містами з туром «Все буде добре», який передбачає 46 концертів. В травні співачка зізналася, що раніше уникала виступів у маленьких містах, але зараз свідомо їде навіть туди, де ніколи не була. Залишається сподіватися, що слова Полякової знайдуть відгук у відповідних органів та сприятимуть покращенню умов в українських концертних залах.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Шон Пенн презентує документальний фільм про Україну.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *