Незвичайні заборони на пляжах США: про що варто знати туристам

Пляжні розваги в США

Відпочинок на пляжі часто асоціюється з такими розвагами, як будівництво замків із піску, волейбол, смачні фрукти, танці на пляжних дискотеках, плавання у хвилях та закопування один одного в пісок. Проте, у деяких американських штатах звичні для нас пляжні розваги можуть бути заборонені.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «lux.fm», під заборону підпадають:

– Обмеження на риття ям

Однією з популярних пляжних розваг є ліплення з піску, закопування один одного та риття ям. Однак на пляжі Бетані у штаті Делавер не можна рити великі ями в піску. На пляжі Мертл-Біч у Південній Кароліні також заборонено рити ями глибше двох футів, використовуючи металеву лопату. Якщо ви все-таки викопали яму, обов’язково засипте її перед від’їздом.

– Заборона на співи у купальнику

Відвідуєте пляжі Флориди? Уникайте співу у купальнику, оскільки це порушує місцеві закони. Хоча спів на пляжі у купальнику може здаватися звичайним заняттям, на території штату воно заборонене.

– Заборона на купівлю апельсинів

Якщо вам захотілося освіжитися апельсином, на пляжах Маямі ви не зможете купити ці фрукти. Продавати цитрусові на тротуарі, так само як і купувати їх, заборонено законом. За порушення правил загрожує до 30 днів ув’язнення.

– Заборона на кидання фрисбі

Метання фрисбі – популярна розвага на пляжі, проте на багатьох пляжах США вона заборонена. Наприклад, на пляжах Оушен-Сіті в Меріленді та Бетані-Біч у Делавері це заборонено протягом більшої частини дня.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про планування подорожі наодинці: Топ-поради, які зроблять ваш відпочинок безпечним та незабутнім.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *