Принц Гаррі відмовився від британського громадянства: сенсаційні деталі

Принц Гаррі

Чотири роки тому принц Гаррі та Меган Маркл офіційно відмовилися від своїх королівських обов’язків за власною ініціативою. Нещодавно Гаррі повідомив, що вже не є резидентом Великої Британії, а його нещодавний публічний виступ викликав чимало запитань. Принц використав нагоду, щоб підтвердити своє нове громадянство в США.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «New York Post», 17 квітня Гаррі взяв участь у щорічному зібранні екологічної туристичної організації Travalyst у Лондоні через відеозв’язок. Він заснував цю компанію у 2019 рі. Під час зустрічі булооприлюднено звіт, який підтвердив зміну його місця проживання з Великої Британії на США.

У 2020 році принц разом із дружиною Меган Маркл переїхав до Америки, де вони мешкають зі своїми двома дітьми. Після виходу з королівської родини їм довелося залишити маєток Фрогмор Котедж у Британії, що був подарований їм покійною королевою. Вони остаточно покинули цей будинок лише в 2023 році, залишившись без постійного місця проживання на батьківщіні Гаррі. Тепер, коли подружжя приїжджає до країни, вони зупиняються у друзів або в готелях.

«Мій дім зараз у США. Так це і відчувається. Ми були тепло зустрінуті та створили чудову спільноту в Санта-Барбарі»,

– прокоментував принц у 2022 р.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Меган Маркл і Кейт Міддлтон носять черевики десятирічної давнини.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *