Несподіваний візуальний ефект: чим вразив глядачів офіційний портрет короля Чарльза III

Король Чарльз ІІІ

14 травня вперше був показаний офіційний портрет короля Чарльза III після його коронації. Ця картина буде представлена в історичному приміщенні Drapers’ Hall у Ковентрі. Митцю, Джонатану Єо, король позував лише чотири рази.

За даними STUDway із посиланням на «ВВС», портрет був створений олійними фарбами та показує британського монарха в уніформі валлійської гвардії. Слід зазначити, що Єо відомий своїми портретами відомих осіб, таких як Тоні Блер, Девід Аттенборо та Малала Юсуфзай. Уніформа Чарльза III на картині прикрашена численними нагородами, які він отримав протягом свого життя.

Король Чарльз ІІІ
Король Чарльз ІІІ. Фото – instagram. com.

Монарх тримає меч у руках, а на його плечах сидить метелик. Єо пояснює, що ця комаха символізує метаморфозу та відродження, що він хотів відобразити на полотні. Також метелик на картині вказує на зацікавленість монарха в навколишньому середовищі. Твір викликає безліч асоціацій і відрізняється від інших портретів королів і королев Великобританії. Глядачів збентежив загальний настрій картини та яскраво-червоне тло, на якому голова монарха ледь вирізняється. Більшість користувачів вважає, що на полотні зображено чоловіка, оточеного полум’ям пекла, який виглядає так, ніби готується оголосити війну архангелам. Або ж купається в річках крові.

Король Чарльз ІІІ
Король Чарльз ІІІ. Фото – instagram. com.

Митець почав роботу над портретом ще у червні 2021 року, коли Чарльз III був принцом Уельським. Єо провів лише чотири зустрічі з монархом, кожна з них тривала близько години. Портрет короля буде виставлений в Drapers’ Hall у Ковентрі до середини червня поточного року.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що у резиденцію Чарльза III прорвались активісти: чого вимагають протестуючі.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *