Несподіване призначення: відомий футболіст отримав почесне призначення від короля Чарльза III

Девід Бекхем з королем

Чарльз III призначив Девіда Бекхема послом Королівського благодійного фонду. Зустріч між монархом і легендарним футболістом відбулася в резиденції Хайгроув-Гарден у графстві Глостершир.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», про це футболіст повідомив у себе в інста-блозі:

«Велика честь для мене стати послом Королівського фонду. Як людина, що росла в Лондоні, але закохалася в сільську місцевість, я з нетерпінням очікую на можливість підтримати програми фонду стосовно освіти та сприяти тому, щоб молодь краще розумілася на природі. А ще ми з королем обмінялися досвідом з бджільництва!».

На новій посаді Бекхем буде активно займатися діяльністю фонду, спрямованою на допомогу людям, які живуть у несприятливих умовах, а також на підтримку молодіжних спортивних програм. Очікується, що призначення Девіда на цю посаду значно підвищить авторитет фонду та сприятиме залученню нових благодійників та партнерів.

Слід зазначити, що Девід та Вікторія Бекхеми давно дружать з британською королівською родиною. Вони брали участь у багатьох офіційних заходах, зокрема на весіллях обох синів Чарльза. Також Бекхем має дружні стосунки з принцом Вільямом, адже вони поділяють спільні інтереси у спорті та благодійності.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому Вікторія Бекхем майже не посміхається на фото.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *