Інтриги у світі шоу-бізнеса: Каньє Вест планує велику помсту Кім Кардаш’ян за допомогою Б’янки Цензорі

Каньє Вест

Репер Каньє Вест планує конкурувати із бізнесом своєї колишньої дружини та запустити власний бренд. Для цього він відверто використовує нову дружину Б’янку Цензорі, як модель спідньої білизни та одягу, урізноманітнюючи її вбрання і відверто демонструючи його на людях. Вест намагається не лише створити конкурентоспроможний бренд, але й помститися своїй колишній дружині, Кім Кардаш’ян та її компанії SKIMS.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», інсайдери розповіли, що Каньє мріє перевершити успіх SKIMS і планує залучити Кім до свого проєкту, проте робить це з більшим акцентом на ризик та сексуальність, що, на його думку, призведе до більшого фінансового успіху. Зараз він використовує Б’янку як музу та модель для свого нового бренду, вважаючи, що вона стане обличчям його лінії одягу та допоможе залучити увагу публіки. Хоча представники Каньє Веста не коментували ці заяви, зазначається, що він вже довгий час планує власний бізнес у галузі моди. За останній час репер демонстрував інтерес до індустрії та активно експериментував зі своїми творчими ідеями.

Оглядачі таблоїдів висловлюють припущення, що Каньє і Б’янка свідомо використовують свої появи, щоб здивувати публіку та привернути увагу. Проте деякі експерти вважають, що ця стратегія може викликати негативну реакцію, адже вона може бути сприйнята як спроба контролювати та експлуатувати інших людей для власної слави та багатства.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що дружина Каньє Веста з’явилася у Франції в колготах без спідньої білизни: за порушення закону їй загрожує в’язниця.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *