Недоліки сучасних гаджетів: 8 проблем, які технології не змогли вирішити

Проблеми технологій

Технологічний прогрес за останні 20 років зробив наше життя набагато простішим і зручнішим. Інтернет став справжньою революцією, мобільні пристрої зробили величезний вплив на технологічний розвиток, а продуктивність і функціональність гаджетів значно зросли.

За даними STUDway із посиланням на «XDA-Devlopers», втім існують певні технології, які не досягли тих висот, на які від них очікували. Ось 8 проблем в технологіях, які не змогли розв’язати за останні десятиліття.

1. Довговічність та термін служби батареї

Батареї залишаються тим компонентом, який швидко зношується та потребує заміни через кілька років. А обіцянки батарей з тижневим терміном служби так і залишаються нереалізованими.

2. Мобільні дані та Wi-Fi

Вони досі не доступні повсюдно. Не лише в селах, але й у найбільших містах світу є місця без покриття 3G, 4G та 5G, де працюють лише повільні EDGE і 2G, або ж взагалі немає підключення. Всі ми досі стикаємося з труднощами при підключенні до Інтернету хоча б кілька разів на рік.

3. Засилля реклами

Вона переслідує користувачів скрізь: на Ютуб, в браузерах, у мобільних застосунках, в операційній системі та навіть на екранах блокування. Компанія Microsoft знаходить все нові способи розміщення реклами в Windows, а ігрові компанії розглядають можливість розміщення реклами в іграх, інструменти блокування реклами стають дедалі менш ефективними.

4. Якщо двоє людей телефонують одне одному одночасно

Дивно, але й у 2024 році неможливо встановити з’єднання, якщо користувачі телефонують одне одному одночасно. Обидва отримують відповідь, що номер зайнятий. Це залишилося незмінним за останні 20 років.

5. Перегрів обладнання

Виробники намагаються втиснути більше продуктивності в той самий форм-фактор, що і раніше, тому проблема перегріву залишається актуальною. Незалежно від вартості пристрою, бюджетний він чи флагманський, перегрів залишається загрозою, оскільки системи охолодження не зазнали значних змін.

6. Вильоти і сині екрани смерті

Кожен користувач ПК стикався з тим, що додатки або вся ОС іноді зависають. Вас або викидає на робочий стіл або ви бачите синій екран смерті (BSOD) з випадковим кодом помилки, який не несе жодної корисної інформації. Ця проблема залишилася незмінною відтоді, як ПК стали популярними.

7. Ремонтопридатність пристроїв

Навіть сьогодні, за винятком кількох нішевих брендів, ви не можете очікувати високої ремонтопридатності або модульності від свого телефону чи ноутбука. А те, що можливо відремонтувати, часто коштує дуже дорого.

8. Стандартні кабелі

Вся техніка під’єднується через фізичні кабелі. Впровадження USB-C – позитивний момент, але це також створило новий безлад зі стандартами швидкого заряджання і швидкостей передачі даних USB, що конфліктують.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про перший смартфон з подвійною лінією згину.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *