Моторошні історії реальних злочинів: 5 вбивств, про які зняли кіно

Добірка фільмів про реальні вбивства

Події, які відбуваються в житті, часто залишають слід у масовій культурі та стають матеріалом для книг, фільмів та серіалів. Історії злочинів також не є винятком: іноді письменники використовують їх для своїх творів, або самі злочинці описують свої дії у книгах. Далі ми розповімо про реальні злочини, які знайшли своє відображення у літературі, які були екранізовані.

За даними STUDway із посиланням на «24 канал», від цих фільмів стигне кров у глядачів.

«Чорна орхідея»

22-річну Елізабет Шорт жорстоко вбили та розчленували у січні 1947 року. Її тіло знайшли на околицях Лос-Анджелеса в настільки жахливому стані, що спершу здалося, що це манекен. Жертву охрестили у пресі «чорною орхідеєю». Цю справу так і не було розкрито, але Елізабет залишила слід у масовій культурі. Про неї писали книги та знімали кіно. Одним з найвідоміших є роман-трилер «Чорна орхідея» Джеймса Елроя. У 2006 році на його основі зняли фільм.

«Артур і Джордж»

Артур Конан Дойль отримував безліч листів від шанувальників, в яких його просили допомогти у розкритті справ, плутаючи письменника з його героєм Шерлоком Холмсом. У одному з таких листів юрист Джордж Ідалджі просить автора допомогти йому довести свою невинність. Річ у тім, що чоловіка визнали винним у вбивствах та каліцтві худоби біля Бірмінгема. Конан Дойль вважав, що Ідалжі засудили через його расу. Справа отримала назву «Обурення в Грейт-Верлі» та лягла в основу роману «Артур і Джордж». Його екранізували у 2015 році як гостросюжетний серіал.

«Ширлі»

18-річна Пола Джин Велден, студентка коледжу у Вермонті, зникла у 1946 році. Її тіло так і не знайшли, версій щодо зникнення було безліч. Місцева письменниця Ширлі Джексон написала про це моторошний роман «Вішальник». Через роки Сьюзен Шарф Меррел присвятила цим подіям книгу «Ширлі», в якій назвала головною підозрюваною у вбивстві дівчини саму письменницю. У 2020 році вийшов фільм, заснований на однойменному романі.

«Психоз»

Едвард Теорор Гін – один з найвідоміших маніяків в Америці. Його заарештували у 1957, він зізнався у вбивстві двох жінок та викопуванні нещодавно похованих трупів. Та у будинку серійного вбивці вилучили шалену кількість страшних речей, виготовлених з людських решток. Про це письменник Роберт Блох написав роман-трилер «Психоз», який у 1960 екранізував Альфред Гічкок, а у 1998 Гас ван Сет.

«Ніч мисливця»

Гаррі Паверс – серійний вбивця, який зустрічався з жінками, що шукали стосунків, а потім вбивав та грабував їх. У 1932 його стратили, але до цього часу сталося багато трагічних смертей. Феміністичний роман про це написала письменниця Джейн Енн Філліпс. До цього про злочинця написав Девіс Грабб у романі «Ніч мисливця», який був екранізований у 1955 році.

Нагадаємо, раніше стала відома історія евакуації з Маріуполя, що розповів продюсер фільму «20 днів у Маріуполі».

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *