Революційний крок у світі технологій: перший смартфон з подвійною лінією згину

Смартфон із подвійною лінією згину

На виставці SID 2024 у Сан-Хосе, США китайська компанія TCL представила перший у світі смартфон із двома лініями згину. Цей інноваційний пристрій вражає не лише своїми складовими, але й передовими технологіями, що лежать в його основі. Розгляньмо детальніше, чим цей смартфон відрізняється від інших та які можливості він відкриває для майбутнього мобільних технологій.

За даними STUDway із посиланням на «sat.net», на виставці SID 2024 компанія TCL з Китаю презентувала унікальний 7,85-дюймовий складаний смартфон з подвійною лінією згину. Про це повідомляє видання Gizchina. Цей смартфон має особливий екран Free-type, який підтримує 2 режими складання: «G-подібний» і «Z-подібний». Завдяки використанню низькоенергетичних технологій, таких як Tandem, LTPO і PLP, новий екран забезпечує високу яскравість та тривалий час роботи від одного заряду батареї.

Ще однією визначною рисою нового пристрою є наявність першої у світі підекранної системи розпізнавання обличчя. Датчики, подібні до Apple Face ID, виконують детальне 3D-сканування обличчя користувача без необхідності вирізів у матриці екрана. Хоча цей пристрій, представлений у Сан-Хосе, є повністю функціональним прототипом, TCL поки не розкриває плани щодо комерційного випуску подібних смартфонів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що віртуальні подорожі дозволяють побачити світ не виходячи із дому.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *