Маніпуляції та підступи: 5 ознак, що вас використовують у дружбі

Дружба – це взаємна довіра, підтримка та щирість. Але іноді люди, яких ми вважаємо найближчими друзями, можуть виявитися брехунами, які використовують нас. Щоб виявити таку людину заздалегідь, зверніть увагу на кілька ознак, на які допоможуть вберегтися від такого обману.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «24 Канал», ось кілька підказок, які допоможуть розпізнати хибних друзів та уникнути їхнього обману.

1. Односторонність в розмовах

При здорових дружніх відносинах спілкування відбувається взаємно. Якщо друг постійно говорить тільки про свої проблеми та не цікавиться вашим життям, це може бути ознакою, що він використовує вас, як емоційне звалище. Вони цікавляться тільки своїми проблемами, а не вашими.

2. Вибіркова доступність

Якщо друг звертається до вас тільки тоді, коли йому щось потрібно, це означає, що він може використовувати вас заради вашої доступності чи ресурсів.

3. Відсутність взаємності

У справжній дружбі взаємність – ключовий аспект. Якщо друг не виявляє взаємності та не допомагає вам, то це означає, що він користується вашою добротою.

4. Умовна підтримка

Справжній друг підтримає вас у всьому. Якщо ж він цікавиться вашим життям тільки тоді, коли у вас все дуже погано, то це може бути ознакою, що вас використовують.

5. Маніпуляції

Уникай друзів, які постійно маніпулюють вами або змушують робити щось за них. Вони використовують вашу відданість на свою користь.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *