Катастрофа на обличчі: донька Демі Мур і Брюса Вілліса розповіла про свої страшні враження від філерів

Таллула Вілліс

Донька голлівудських акторів Демі Мур і Брюса Вілліса, Таллула, висловила незадоволення щодо результатів проведеної косметологічної процедури.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ТСН», у своєму фотоблозі 30-річна донька зірок розповіла, що шість років тому звернулася до косметолога для зміни форми свого обличчя, використовуючи філери. Проте Таллула була абсолютно незадоволена результатом. Протягом тривалого часу вона страждала емоційно через цю неприємність. Вона також додала, що ефект від філерів повністю зник лише після шести років. Зараз донька Вілліса намагається утриматися від косметологічних процедур, щоб уникнути подібних проблем.

«Я боялася розповідати про це, але філери в моєму обличчі повністю розчинилися. Після емоційного та психологічного стресу, які вони мені принесли, протягом приблизно шести років я не бачила своєї справжньої кісткової структури. Я все ще вчуся приймати себе такою, якою є, і не робити собі уколи краси. Це важко, коли твій мозок каже тобі, що чим більше ти їх робиш, тим краще!»,

– зізналася Таллула.

Слід зазначити, що нещодавно Таллула вперше розповіла, що у неї діагностували аутизм і поділилася деталями перебігу хворобу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Демі Мур висловилась про невиліковну хворобу Брюса Вілліса.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *