Історичний момент: українка Ліна Бороздіна вирушила в космічну подорож після 18 років підготовки

Українка Ліна Бороздіна стала першою представницею України, що змогла втілити мрію про космічну подорож. За інформацією американської компанії Virgin Galactic, що організовує космічні тури, жінка до цього моменту готувалася протягом 18 років.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «glavcom.ua», політ Ліни та ще трьох приватних туристів розпочався о 10:00 за східщоноєвропейським часом та завершився на космодромі о 10:54. На борту космічного корабля «Галактика 06» разом з українкою, що має американське громадянство, подорожували Франц Хайдер (Австрія), Робі Вон (Техас, США) та Ніл Корнсвіт (Каліфорнія, США). Компанія висловила свою радість з успішного завершення місії «Галактика-06»:

«Сьогодні команда Virgin Galactic здійснила ще одну космічну подорож та подарувала 4-м новим астронавтам неймовірні враження. «Галактика 06» та інші успішні комерційні польоти в космос останнім часом лише збільшують впевненість у нашій здатності надавати майбутнім клієнтам подібні послуги. Ми плануємо розширити наші льотні можливості і розпочнемо випробовування в наступному році. Комерційна експлуатація планується з 2026 року».

Ліна Бороздіна Фото – glavcom.ua.

На своїй сторінці в Instagram Ліна Бороздіна розмістила фотографію, під якою написала: «Ми це зробили!».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чому потрібно здавати батарейки на утилізацію, а не викидати у смітник.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *