Художник в кожному з нас: як картини по номерам стали трендом у світі творчості

Картини по номерах

Картини за номерами – це не лише захоплюючий спосіб провести вільний час, але й унікальна можливість пізнати світ мистецтва та власний творчий потенціал. Але чи знали ви, що цей метод малювання, який став настільки популярним, з’явився на світ пізніше, ніж багато хто міг би подумати? Насправді Paint by Numbers (малювання за номерами) є винаходом 50-х років минулого століття у США. Далі розглянемо історію цього унікального виду творчості.

За даними STUDway із посиланням на «bookopt.com.ua», картини за номерами були створені в 50-х р. минулого століття в США художником Деном Роббінсоном та засновником компанії Palmer Paint Company, Максом Кляйном. Вони шукали спосіб, як зробити мистецтво доступним для кожного, навіть без особливих талантів у малюванні. Для цього було використано принципи дитячих розмальовок в поєднанні з методами навчання живопису Леонардо да Вінчі. В результаті у 1951 році вийшла на ринок перша серія наборів під брендом Craft Master. С початку успіх був вражаючим, але з часом попит на такі картини став знижуватися. Тоді компанія розпочала активну рекламну кампанію, для чого був замовлений великий рекламний щит з розфарбованим по сегментах малюнком, в який щодня додавали нові елементи.

Протягом перших років продажу вони продали ще близько 12 млн комплектів для творчості. Картини за номерами стали справжнім «хітом» до 1954 року. З того часу у будинках американців було більше таких картин, ніж справжніх шедеврів мистецтва. Хоча деякі критики стверджували, що цей вид малювання притуплює смак до мистецтва, це не змінює того факту, що він дав можливість людям, які раніше не відчували себе художниками, насолодитися творчістю. Тепер і ви маєте шанс відчути себе художннім майстром з картинами за номерами. Ви можете створити будь-який сюжет, від пейзажу до репродукції відомого полотна художника. Різноманіття розмірів, складностей і кольорів надає можливість обрати саме те, що вам до вподоби.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як весело провести час з родиною та друзями із грою «Хто я?».

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *