Forbes розкриває: топ-10 зірок Голлівуду за 2023 та скільки вони заробили

Рейтинг Forbes

Загалом, як зазначає Forbes, 10 найбільш оплачуваних акторів Голлівуду заробили у 2023 році вийняткову суму $449 млн. В основному ці статки отримані завдяки успіхам їхніх фільмів у кінотеатрах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Факти», у 2023 році Адам Сендлер визнаний найбільш високооплачуваним актором Голлівуду з вражаючим заробітком у 73 млн. дол., згідно з рейтингом Forbes. Основну частину його доходу створила продуктивна співпраця з Netflix, де він знімався у восьми кінофільмах та був продюсером кількох інших. Лише протягом перших шести місяців 2023 р. аудиторія Netflix витратила понад 500 млн. годин на перегляд фільмів з участю Сендлера.

Рейтинг Forbes
Фото – fakty.com.ua.

У списку найбільш оплачуваних кінозірок на другому місці розташувалася Марго Роббі, головна актриса фільму «Барбі», яка збільшила свої статки на 59 млн. дол. у 2023 році. Третє місце посів Том Круз, зібравши $45 млн, зокрема за участь у виході сьомої частини шпигунської історії «Місія нездійсненна».

Серед інших учасників рейтингу Forbes були Раян Ґослінґ ($43 млн), Метт Деймон ($43 млн), Дженніфер Еністон ($42 млн), Леонардо Ді Капріо ($41 млн), Джейсон Стейтем ($41 млн), Бен Аффлек ($38 млн) та Дензел Вашингтон ($24 млн).

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *