Енергетичний апокаліпсис вже скоро: що Ілон Маск сказав на конференції Bosch Connected World

Ілон Маск

Ілон Маск, виступив на конференції Bosch Connected World, де поділився не лише планами відносно безпілотних автомобілів і роботів, але й висловив свої побоювання щодо стрімкого розвитку технологій.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Сikavosti», Маск поділився своїми побоюваннями:

«Жодна технологія ніколи не розвивалася так стрімко, як зараз. Якщо дефіцит чіпів можливо вже позаду, то штучний інтелект та електромобілі розвиваються настільки швидко, що наступного року світ стикнеться з проблемами у постачанні електроенергії та трансформаторів».

Маск зауважив, що обчислювальна потужність штучного інтелекту збільшується вдесятеро кожні шість місяців, але цей процес не може тривати нескінченно і буде сповільнюватися. Він висловив побоювання, що наступною проблемою стане енергозабезпечення та робота електромереж. Ілон визначив електрику як наступний дефіцит, оскільки буде важко забезпечити енергією всі ці чіпи.

«Думаю, наступного року ви побачите, що просто не зможуть знайти достатньо електрики для роботи всіх чіпів»,

– прокоментував він.

Одночасний розвиток електромобілів та ШІ створює великий попит на електрообладнання та виробництво електроенергії. Маск зауважив, що світ може бути не готовим до цього, та вважає, що ми можемо переживати найбільшу технологічну революцію в історії.

«Ми живемо в найцікавіші часи. Іноді мене турбувала думка, що якщо технології виграють та ми можемо стати непотрібними. Тепер я змирився з цим і, можливо, навіть хочу побачити апокаліпсис штучного інтелекту або ні. Нудно точно не буде»,

– додав він.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *