Чим здивує новий iPhone 16: інсайдерські деталі та ексклюзивні подробиці

До виходу нових моделей iPhone 16 ще багато місяців, проте мережа вже повна чуток щодо цих пристроїв. Впливовий аналітик та інсайдер Мін-Чі Куо поділився деякою інформацією про майбутній iPhone 16 в своєму блозі Medium. За його словами, значущих трансформацій в серії 16 не передбачається, але відзначаються два важливі нововведення.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «УНІАН», по-перше, очікується збільшення діагоналі екрану у Pro-моделях. Так, розмір iPhone 16 Pro і 16 Pro Max становитиме відповідно 6,3 та 6,9 дюйма. Однак базові моделі залишаться без змін. По-друге, вперше на одній з граней з’явиться сенсорна кнопка «захоплення» для кращого управління камерою. Ця кнопка дозволить користувачам змінювати параметри фото та відео, забезпечуючи зручний доступ до налаштувань зуму та фокусу. Незважаючи на ці нововведення, інсайдер вказує на відсутність революційних функцій, пов’язаних із штучним інтелектом в iPhone 16. Їх можна буде очікувати лише у iPhone 17. Зазначається, що 2025 рік стане ключовим для впровадження цих новаторських можливостей.

Також слід відзначити, що компанія готується до весняної презентації, на якій буде представлено оновлені ноутбуки та планшети. Чутки також вказують на значний апгрейд iPad Pro але зі значним ростом ціни. До кінця 2024 року очікується випуск ювілейних Apple Watch, оновлених iPad mini та AirPods 2 і 3 поколінь з портом Type-C замість Lightning. Крім того, компанія має в планах випуск бюджетного ноутбука MacBook «для всіх».

Нагадаємо, ми раніше розповідали про проведення першої імплантації мозкового чипу Neuralink у живу людину.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *