Чому Анита Луценко обрала Великобританію: відверта розповідь про переїзд та онлайн-кар’єру

Аніта Луценко з мамою

Професійний тренер і відомий спеціаліст зі схуднення Аніта Луценко розповіла, що її дочка Мія навчається в державній школі Британії.

За даними STUDway із посиланням на «NV», Луценко зазначила, що продовжить жити та віддалено розвивати свій бізнес у Великій Британії.

«Після пограбування (неприємний інцидент стався, коли Аніта з сім’єю відпочивала у Домінікані у 2018 році), що було спричинено моїм повідомлення про знаходження за кордоном в соцмережах, я засвоїла урок – ні за яких обставин не ділитися з мільйонами фолловерів, де я перебуваю зараз. Це загрожує безпеці моїй та близьких. Я часто знаходжуся у Києві або інших українських містах, тому зв’язок з батьківщиною не втрачаю. Мені комфортно, що Мія вчиться в британській державній школі – це неоціненний життєвий фундамент. Крім того, я уже 5 років працюю онлайн. Ще 12 років тому я вирішила, що моя мрія – це праця без залежності від місця знаходження. Тому кар’єру я будувала не як мережу спортзалів, а як систему онлайн-тренувань. І я буду продовжувати шлях віддаленого розвитку. На жаль, я не встигла добудувати будинок у Києві, тому ідеального дому в мене поки немає. У Великій Британії є, з 10 українок, з якими я постійно спілкуюся»,

– розповіла тренер.

Слід зазначити, що нещодавно до Луценко у Великобританію приїхала її мати, яка 2, 5 роки не покидала Україну.

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко розповідала про байдужість лікарів після невдалої операції.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *