«Ніхто мені не телефонував»: Аніта Луценко про байдужість лікарів після невдалої операції

Аніта Луценко

Аніта Луценко, яка перенесла невдалу операцію з видалення пупкової грижі, відповіла на питання щодо можливих судових розглядів проти лікарів. Вона також поділилась, чи були покарані медики, які припустилися помилки.

За даними STUDway із посиланням на «ТСН», Аніта поділилася, що наразі вона продовжує проходити реабілітацію та поступово повертається до колишньої форми. Проте до суду вона не зверталася, але й вибачень від медиків до неї не поступало. Луценко зазначила, що лікар, який завдав шкоди її здоров’ю, не побачив жодних проблем після оперативного втручання.

«Я не позивалася до суду та ніхто мені не дзвонив з приводу вибачень. Коли я звернулася до цього хірургу з питаннями після операції, не відчула жодної емпатії або бажання допомогти. Він заявив, що результат ідеальний. Хоча краще було швидше до операції, ніж те, що вийшло після неї. Зараз я на шляху реабілітації і мій живіт вже майже в нормальному стані»,

– розповіла вона в інтерв’ю oboz.ua.

Варто зазначити, що спортсменка раніше повідомляла про операцію з видалення грижі на пупку, яку їй зробили після вагітності, а також про підшиття діастазу. Через недбалість хірургів її живіт був понівеченим. Проте Аніта наважилася на повторну пластику і показала результати до і після втручання.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про сенсаційне зізнання Сільвестра Сталлоне: сім операцій та металевий штифт у шиї після зйомок фільму «Нестримні».

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *