Особливе сонячне затемнення у знаку Овна: що варто знати

Сонячне затемнення

8 квітня на небосхилі відбудеться особливе сонячне затемнення у знаку Овна, що завершить весняний коридор затемнень та вразить багатьох. Цей вплив може зберігатися від 3 до 6 місяців, аж до наступного затемнення, тому важливо мати уявлення про те, що очікувати від нього.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», затемнення розпочнеться о 20:18 за київським часом. В Україні та Європі спостерігати це явище не можна буде. Зможуть насолодитися ним лише мешканці США та деяких районів Мексики та Канади. Майже 30 мільйонів людей матимуть змогу побачити затемнення. Воно триватиме майже 4,5 хв. Вчені називають цю подію однією з найважливіших астрономічних подій десятиліття.

З езотеричного погляду, затемнення – це завжди зміни, які відбуваються в різних сферах життя. Цей період затемнень входить до циклу затемнень на осі Овен-Терези. Овен, що керується воєначальником Марсом, і Терези, що відповідають за мир і гармонію, символізують війну та мир відповідно. Під час цього періоду відбувається баланс між війною та миром, що підвищує ймовірність перемоги добра над злом.

В цей час важливо прагнути встановити мир на індивідуальному рівні. Можливо, знайдуться рішення для тривалих конфліктів. Аналіз стосунків з оточенням і встановлення власних меж допоможуть знайти причини непорозумінь. Сонячне затемнення – це чудова можливість для визначення цілей і намірів, а також переходу на новий рівень управління власною реальністю.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як правильно скласти Shopping List: поради та рекомендації.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *