Читати чи дивитися: 5 захопливих історій, екранізація яких виходить у 2024 році

Що краще: читати книгу чи дивитися фільм? Ми обрали для вас п’ять захоплюючих історій, екранізація яких очікується на великих екранах у 2024 році. Це твори про політику, підлітків, фантастику, війну та складне дитинство.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «elle.ua», екранізація цих книжок вийде вже в цьому році:

1. «Моє життя», Голда Меїр

Зустрічайте захоплюючий фільм «Ґолда», який розповідає про життя визначної історичної постаті – Голди Меїр, прем’єр-міністрки Ізраїлю під час Війни Судного дня. В картині можна побачити таких зірок, як Гелен Міррен, Камілль Коттен та Лієв Шрайбер.

2. «Сірі бджоли», Андрій Курков

Цей роман переноситься на екрани завдяки режисеру Дмитру Мойсеєву. Фільм обрано до головного конкурсу кінофестивалю в Роттердамі. В ньому розкривається історія пенсіонера та його друга, що живуть у сірій зоні.

3. «Покинь, якщо кохаєш», Коллін Гувер

Лілі – героїня цього фільму, після смерті батька, поринає у спогади про своє непросте дитинство. Нарешті дівчина готова побороти всі страхи минулого і будувати власне щасливе життя.

4. «Дюна», Френк Герберт

Продовження фантастичного бойовика, у якому ви знову побачите Тімоті Шаламе, Зендею, Хав’єра Бардема та Ребекку Ферґюсон. Перед юним герцогом Полом в цій частині стоїть завдання очолити армію і протистояти силам ворога.

5. «Літо без тебе – не літо. Книга 2», Дженні Хан

Продовження роману «Цього літа я стала вродливою» виходить у вигляді серіалу, розповідаючи події, які сталися після смерті головної героїні. Змагання зі страхом та прагнення побудувати нове життя – ось що чекає глядачів у цьому сезоні.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про Спілберга і його улюблені фільми: що надихало генія кіно на великі творчі звершення.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *