alyona alyona і Jerry Heil піднялися в букмекерських прогнозах після репетиції на «Євробаченні-2024»

alyona alyona и Jerry Heil

Українські виконавиці після другої репетиції на головній євро-сцені значно піднялися в букмекерському рейтингу. Дізнайтеся, які шанси дають зараз Україні на «Євробаченні-2024».

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ТСН», раніше артистки демонстрували лише сценічні образи, але цього разу вони оприлюднили фрагмент номера та показали, як звучать наживо. Єврофани їхній виступ оцінили позитивно. Після публікації відео з репетиції, позиції України в рейтингу значно покращилися. Раніше їм прогнозували п’яте місце, а тепер букмекери вважають, що alyona alyona і Jerry Heil можуть претендувати на четверте місце з ймовірністю в 10%. Проте, відбувається постійна зміна прогнозів і можливе подальше підвищення рейтингу.

На вершині букмекерського рейтингу залишається конкурсант від Швейцарії – Nemo, який виступатиме з композицією «The Code». Йому віддають перемогу з ймовірністю 22%. Друге місце займає представник Хорватії – Baby Lasagna з треком «Rim Tim Tagi Dim». Його відрив від 1-го місця становить всього 1%. Нагадаємо, І півфінал «Євробачення-2024» розпочнеться вже 7 травня. Саме в цей день alyona alyona і Jerry Heil змагатимуться за вихід до грандфінала.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нові образи та зміни в номері для «Євробачення-2024» alyona alyona та Jerry Heil.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *